Turniej klasy master w Warhammer 40k

sobota i niedziela

Warhammer 40000 to jeden z najpopularniejszych systemów bitewnych w Polsce. Podczas gry obejmujemy dowodzenie nad armią, której zadanie jest wypełnienie podczas bitwy szeregu misji by pokonać wroga. Rozgrywka odbywa się na planszy z makietami 3d mającej odzwierciedlić pole bitwy czterdziestego millenium. Świat przedstawiany w tym systemie to mroczne, gotyckie science-fiction fantasy. Gdzie siły imperium ludzkości zmagają z bezwzględnymi wyznawcami mrocznych bogów oraz przebiegłym rasami obcych.

Turniej odbywa się w ramach Ogólnopolskiej Ligi 40k i jest do niej zgłoszonych w najwyższej randze tj. Master. W związku z tym możemy liczyć na udział najlepszych graczy z całego kraju.
Detale na forum ligi pod linkiem:
http://wh40k.pl/showthread.php?tid=32587

[Obrazek: 65388119_2314406931950607_91563583793948...e=5DC4E7AA]

 

 

Turniej gry bitewnej x-wing

sobota

X-Wing to szybka taktyczna gra osadzona w uniwersum Star Wars. W trakcie rozgrywki gracze kontrolują gwiezdne myśliwce jednej z frakcji przedstawionej w sadze gwiezdnych wojen, wybierają pilotów, którzy siądą za ich sterami, wyposażają je w specjalne bronie i usprawnienia – wszystko to w celu pokonania swoich rywali.

Turniej odbywa się na zasadach II edycji gry X-Wing, 200pkt, format Open.

Zgłoszenia należy przesyłać na: klub.front@gmail.com

 

Organizator: Białostocki Klub Gier Bitewnych “FRONT”

Kim jesteśmy?

Najdłużej istniejącym klubem na białostockiej scenie gier bitewnych i karcianek. Część z nas to weterani i zwycięzcy wielu turniejów krajowych (lokalne jak i klasy master – frekwencja w okolicach 80+ osób) a także międzynarodowych. Wśród nas jest jak dotąd jedyny Białostoczanin będący reprezentantem polskiej kadry na najbardziej prestiżowym turnieju gier bitewnych – ETC (European Team Championship).

Ale to tylko osiągnięcia, które przyszły z czasem. W dwóch zdaniach to po prostu jesteśmy gośćmi, którzy lubią w dzień spotkać się i zagrać w gry bitewne albo karcianki. A wieczorami razem wyjść na piwo i pogadać na wspólne tematy.


Gdzie nas znajdziecie?
Działamy wspólnie z kolegami z “Grota – białostocka grupa planszówkowa”. Co weekend spotykamy się w lokalu przy ul. Dąbrowskiego 20 lok.13.

W internecie:

 https://www.facebook.com/Bia%C5%82ostocki-Klub-Gier-Bitewnych-Front-137267026331286/

https://www.facebook.com/groups/1449457945314828/

Sponsorzy i partnerzy turnieju warhammer 40k

Wydawnictwo Paladynat  

http://www.paladynat.pl/

Polskie wydawnictwo rozwijające świat Kryształów Czasu poprzez powieści Saga o Katanie, tom I Labirynt Śmierci cz. 1 i 2 oraz oparta na niej gra planszowa Labirynt Śmierci – Kryształy Czasu. Wydawnictwo oferuje również możliwość poznania hobby gier bitewnych w swoim sklepie w Warszawie promująć gry oparte na Grze o Tron: Pieśni Lodu i Ognia, system Kings of War od Mantic Games, Alien vs Predator od Prodos Games, a także inne nowatorskie produkty z pogranicza gier planszowych i bitewnych jak Fallout czy klasyki od Games Workshop.

 

Minis For War – Studio Malarskie 

https://minisforwar.com/pl/

Działające w Białymstoku profesjonalne studio malarskie oferujące usługi malowania wraz z przygotowaniem modeli w różnych skalach od najpopularniejszej 28mm po takie drobiny jak modele w skalach 6 czy 15 mm. Studio posiada klientów z całego świata.

Bez względu na to czy szukasz wsparcia w malowaniu setek modeli do Wojen Napoleońskich czy też zwykłej drużyny wikingów do Sagi, modeli do Xwinga czy plutonu z 2 Wojny Światowej Bolt Action, czy całej armii do Warhammera 40.000, Herezji Horusa czy Age of Sigmar studio może wyręczyć Cię w pracy realizując projekt w uzgodnionej kolorystyce i terminie.

 

Kromlech.eu 

http://www.kromlech.eu/

Polski producent (Warszawa) świetnej jakości bitsów terenów z MDF, modeli Wojska Polskiego w skali 28mm z 2 Wojny Światowej do gry Bolt Action oraz najwyższej jakości części żywicznych do konwersji różnych modeli piechoty czy pojazdów ze świata science fiction. 

 

 

Gamemat.eu 

https://www.gamemat.eu/

Czeski producent wysokiej jakości gumowych mat do gier bitewnych. Jedna z pierwszych firm oferujących takie produkty oraz wysokiej jakości tereny do gier w wersji gotowej do gry z pudełka (pre-painted). Min do gier Warhammer 40.000, Kill Team, Age of Sigmar czy Star Wars Legion oraz Xwing.

 

Micro Art Studio 

https://shop.microartstudio.com/pl

Polski producent (Gdańsk) akcesoriów i terenów do gier bitewnych jak Infinity, Warhammer 40.000,, Discworld, Xwing.

 

Figurkowe Gry Bitewne 

https://fgb.club/index.php?route=common/home

Klub/Sklep z Warszawy aktywnie działający na scenie gier bitewnych z największym asortymentem najpopularniejszych systemów od gier fantasy, sci-fi po gry historyczne oferujący regularne akademie w najpopularniejsze systemy (Warhammer 40K, Kill Team, Age of Sigmar, Saga, Bolt Action, Shadespire, Warhammer Champions), nauki gry, ligi, turnieje i inne wydarzenia promujące hobby związane z grami bitewnymi a także warsztaty doskonalące umiejętności rzeźbienia czy malowania z najlepszymi artystami figurkowymi w Polsce jak KAHA czy Bohun.

 

 

 

Playmaty.pl 

https://playmaty.pl/

Polski producent mat do gier bitewnych i akcesoriów do wykorzystania we wszelkich systemach bitewnych od klasycznych fantasy/sci-fi (Age of Sigmar, Warhammer 40.000, Bolt Action, Flames of War, Star Wars Legion) po gry osadzone w kosmosie (X-wing czy Star Wars Armada) czy morskie/lotnicze (Wings of Glory, Blood Red Skies). Playmaty.pl oferują możliwość przygotowania mat z grafiki dostarczonej przez klienta na wybranym materiale (latex, vinyl, guma).